Firmast

Ettevõttest

Innolift Estonia OÜ esindab Baltimaades Soome tehnoloogiaettevõtet Frendix Oy, millel on lai valik kaubakäisitluse- ja logistilisi lahendusi, peamine tähelepanu on toodete kvaliteedil. Kogemus tootearenduses, tootmisel ja müümises on üle 18 aasta. Arendustöö olulised teemad on kvaliteet, efektiivsus ja ergonoomika. Ettevõtte peakontor asub Järvenpääl, Soomes ja tootmisüksused asuvad Järvenpääl, Jokelas ja Poris.
Üle 75% toodangust eksporditakse läbi oma ülemaailmse müügivõrgu. Peamised tooted on rehvilaosüsteemid, Innolifti laadurid, kaubakäsitluse seadmed ja vaakumtõstukid.

Innovatiivsus

Innolifti lahendus ühendab mitme töövahendi funktsioonid ühte, kompaktsesse seadmesse luues täiesti uue logistikalahenduse.

Jätkuv arendus

Innolifti erilahenduste väljatöötamine ja tootmine hoiab toote pidevas arengus

Lai kasutusala

Innolifti kasutatakse kõikjal logistikas - alates kullerteenustest ja transpordist lõpetades meditsiini, põllumajanduse ja sõjandusega

Usaldusväärsus

Innolifti arendus ja tootmine toimub algusest peale kuni tänaseni Soome tehases kasutades uusimat tehnoloogiat ja kohaldades karmi kvaliteedikontrolli.

Töökindlus

Innolifti garantii on kaks aastat. Tihedal kasutamisel on vaja vahetada igal aastal ainult tugipuksid, mida saab teha töökohas.

Efektiivsus

Innolifti kautamine võimaldab loobuda kahvelkärust, tõstukist ja estakaadist ning sellega töötamiseks pole vaja eraldi juhti.